Iga Giszter

(nauczyciel wychowawca) – Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od kilku lat pracuję z dziećmi, swoją pracę wykonuję z ogromną pasją. Praca z dziećmi jest dla mnie cennym doświadczeniem oraz sprawia mi wielką radość. Dzieci każdego dnia uczą mnie cieszyć się najdrobniejszymi rzeczami i zachwycać się otaczającym światem. Jestem osobą sumienną, zawsze otwartą na nowe wyzwania, których nie brakuje w pracy z maluszkami. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi są-cierpliwość i zrozumienie małego człowieka i jego świata. „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie- naucz. Jeśli nie wie- wytłumacz. Jeśli nie może- pomóż.” Za co kocham swoją pracę? – Za to, że nawet wtedy kiedy mam kiepski humor nie sposób nie uśmiechnąć się, gdy patrzę na pełne radości i szczerości twarze dzieci.

Monika Gralińska

(nauczyciel wychowawca) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w PWSZ w Koninie oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika szkolna z socjoterapią na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w przedszkolu gdzie byłam wychowawcą grupy najmłodszej, jak również w szkole. Praca z dziećmi jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych, bo ,,kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”. I tym mottem kieruje się w swojej pracy.

Joanna Gwóźdź

(nauczyciel wychowawca) Ukończyłam studia wyższe o kierunku pedagogika w PWSZ w Koninie. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Już będąc nastolatką spostrzegłam, że opieka i praca z dziećmi sprawia mi dużo radości. Nawet najmniejszy krok w rozwoju malucha jest dla mnie ogromną satysfakcją i inspiruje mnie do podejmowania kolejnych wyzwań. Mam nadzieje , ze nasza współpraca będzie owocna.